• Galore
  • Galore

Kontakta oss

Kontakta oss på: galore@galore.se

Faktura adress:  faktura@galore.se

Postadress:        Box 129, 75104, Uppsala

Besöksadresser:

Uppsala Kontoret (HK)
Gnistagatan 15
754 54 Uppsala

Norrtälje Kontoret
Stockholmsvägen 29
761 43 Norrtälje

Stockholm Lagret
Eriksbergsgatan 32
114 30, Stockholm

Några nyckelpersoner

VD/Kalkyl
Anders Johansson
anders@galore.se
070-685 50 80

Projektledare
Mikael Oskarsson UPPSALA / STOCKHOLM
mikael@galore.se
070-796 50 80

Projektledare UPPSALA / STOCKHOLM
Jonas Sjöstedt
jonas.sjostedt@galore.se
070-798 60 03

Projektledare NORRTÄLJE
Jonas Jakobsson
jonas@galore.se
070-723 50 80

Projektledare / Kalkyl UPPSALA
Krister Blom
krister@galore.se
070-798 60 05

Kontakta oss

Namn(*)
Please let us know your name.

E-post(*)
Please let us know your email address.

Ämne(*)
Please write a subject for your message.

Meddelande(*)
Please let us know your message.